محل تبلیغات شما

 

 

رهبر فرزانه انقلاب در پیامی به پنجاه و چهارمین نشست اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا، تأکید کردند: گام دوم انقلاب اسلامی باید بتواند به حول و قوه ی الهی این پدیده را به کمال برساند و به ثمر بنشاند.

به گزارش گروه ی خبرگزاری تسنیم، حضرت آیت الله ای در پیامی به پنجاه و چهارمین نشست اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا، تأکید کردند: امسال نشست شما در میانه ی حوادث مهمی برگزار می شود که هر یک از جهتی نشانه ی عظمت و اعتبار ایران اسلامی و ملت انقلابی آن است.

متن پیام رهبر انقلاب اسلامی که صبح امروز در وین قرائت شد، به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
جوانان عزیز اتحادیه انجمنهای اسلامی

امسال نشست شما در میانه ی حوادث مهمی برگزار می شود که هر یک از جهتی نشانه ی عظمت و اعتبار ایران اسلامی و ملت انقلابی آن است. شهادتها، قدرت نمایی های نظامی، حضور بی نظیر مردمی، روحیه ی قوی و عزم راسخ جوانان، در کنار هزاران مجموعه ی فعال در عرصه ی دانش و فناوری، و نیز رویکرد دینی و معنوی در بخش عظیمی از جوانان سراسر کشور، همه از سر بر آوردن یک پدیده ی یکتا در جهان امروز خبر می دهد، پدیده ای که می تواند در آینده ی تاریخ تأثیرات عمیق و تعیین کننده بگذارد.

گام دوم انقلاب اسلامی باید بتواند به حول و قوه ی الهی این پدیده را به کمال برساند و به ثمر بنشاند.

چشم امید و انتظار در این پویش حیاتی به جوانان دانشمند و فرزانه و باایمان است و شما می توانید در شمار این برگزیدگان تاریخ ساز باشید.

به امید موفقیتهای بزرگ شما عزیزان

والسلام علیکم و رحمة الله
سیّد علی ای
3 بهمن ماه 1398

 

رهبر انقلاب

 


ایران امام خمینیا نقلاب اسلامی دستاوردهای انقلاب  اسلامی قاسم سلیمانی رهبر فرزانه انقلاب     

برگرفته از سایت http://www.dastavardha.com/

آمار خسارات بمباران عین الاسد

رشد ۲ برابری تولید ایران خودرو در دی ماه

پدیده جدیدی در دنیای امروز در حال شکفتن است.

ی ,اسلامی ,  ,پدیده ,نشست ,انقلاب ,انقلاب اسلامی ,    ,ی حوادث ,میانه ی ,حوادث مهمی ,اعتبار ایران اسلامی ,اروپا، تأکید کردند ,نشست اتحادیه انجمن

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
ابارا شاپ موسسه حقوقی تهران وکیل - قبول انواع وکالت دکتر باشی خرید محصولات جدید 2018 کارشناس ارشد و مشاور کودک و نوجوان اموزش های کامپیوتر وبلاگ ماندگار وبلاگ عکس ها tae tae اندام درجه یک و اعتماد به نفس